Kluziště

Dnes 28.01.2021: Otevřeno Počasí: 1°C
Veřejné bruslení: Nekoná se Individuální bruslení: https://dasport.isportsystem.cz/

KLUZIŠTĚ  JE V PROVOZU

V pátek 18.12.2020 bude zahájen provoz nového dačického kluziště, které se nachází v Husově ulici nad fotbalovým stadionem. Kluziště vybudovalo Město Dačice a jeho provozovatelem jsou Technické služby Dačice s.r.o. Bruslit můžete na ledové ploše o rozměrech 20x40 m. K přezouvání je určeno kryté zázemí s lavičkami a uzamykatelnými skříňkami. K dispozici jsou toalety.

Kluziště je určeno převážně k veřejnému bruslení, bohužel nynější epidemiologická nařízení nám dost zkomplikovala situaci. Kapacita kluziště je nyní pouze šest osob, a to včetně přihlížejících za mantinely. Z tohoto důvodu jsou umožněny pouze individuální pronájmy ve třicetiminutových blocích, abychom umožnili bruslení co největšímu počtu zájemců.

Cena bloku (o délce třicet minut) činní 300 Kč.  Provozní doba kluziště je od 9:00 do 21:00 hodin. Dnešním dnem byl spuštěn rezervační systém na adrese: https://dasport.isportsystem.cz/., na kterém si můžete po zaregistrování zarezervovat volné bloky. Jiný způsob rezervace není prozatím možný.

Vzhledem na stále měnící se situaci a omezení je provoz kluziště naplánován v této podobě prozatím do 3. 1. 2021, veřejné bruslení se do tohoto data nekoná.

Ač jsme si všichni zahájení první sezony představovali jinak, doufáme, že všem návštěvníkům budeme moci co nejlépe vyhovět.  

arrow_downwardKluziště

arrow_forwardDalší stránky v nabídce sportoviště